Windows JG x64 v2013 [Luty 2013] by SROM-otnik - PL

Po przejściu w link kliknij I'M A HUMAN, odczekaj 3 sekundy (może otworzyć sreklama, zamknij ją) i kliknij GET LINK. Otworzy s reklama w nowym oknie. Zamknij i kliknij GET LINK ponownie.
Wersja 64-bitowa:
hasło: basewin.pl
SHA-1: ed21abfeebd22fd185f7633f4ec1d3cf31de72f7

OPIS AUTORA:

Data wydania: 27.02.2013

JG x64 vs SEVEN x64 SP1 => rozszerzony test 27 parametrów za pomocą PassMark PerformanceTest 0.7 - zysk o 29,56% punktów dla podsystemu 32bitowego i zysk o 38,44% punktów dla podsystemu 64bitowego:

System w moim wydaniu jest bezkonkurencyjny pod względem wydajności w wieeeelu kategoriach wobec Visty i Seven - zarówno w wersji x32 jak i x64. Również w grach nie ustępuje 7 

Jest to jedyna (!) w kraju modyfikacja XP x64, praktycznie w całości spolszczona przez ręczną edycję ok. 1000 plików... System ten ma niebywałe możliwości - obsługa pamięci do 128 gigabajtów RAM i 16 terabajtów pamięci wirtualnej... Drugą zaletą jest jego pochodzenie - system bazuje na kodzie wspaniałego jądra NT 5.2 z Servera 2003, dzięki czemu posiada znakomitą stabilność pracy. Wymagania ma niewielkie: AMD Athlon64, AMD Opteron, Intel Xeon lub Intel Pentium 4 z Intel EMT64, oprócz tego min. 256 MB RAM, 4 GB wolnego miejsca na HDD i karta graficzna SVGA. Wadą jest spory niedobór dobrych sterowników, stad system nadaje się głównie pod klasyczne komputery i starsze laptopy.

1. System został odchudzony z następującego balastu:
Aplikacje: Aktówka; Podgląd Schowka; Wygaszacze ekranu; ctfmon.exe
Multimedia: Pliki tła i obrazów; Przykładowa muzyka; Skórka Luna; Wskaźniki myszy
Opcje systemu: Agent MS; Asystent wyszukiwania; Centrum zabezpieczeń; DR Watson; Edytor trybu wejściowego (IME); Edytor własnych symboli; Kreator IExpress; Kreator oczyszczania dysku; Kreator transferu plików i ustawień; Oczyszczanie dysku; Pomoc i wsparcie; Samouczek systemu Windows; Schematy kolorów; Usługa OOBE; Usługi zdalnej instalacji (RIS)
Sieć: Menadżer synchronizacji; MSN Explorer; Netmeeting; Peer-to-Peer; Usługi informacji internetowej (IIS); Windows Messenger
Usługi: Jakość usługi (QoS); Messenger; Posłaniec; QoS RSVP; Raportowanie błędów; Usługa 'IMAPI CD-Burning COM'; Usługa indeksowania; Zdalny rejestr; Przywracanie systemu, Update – Microsoft nie wydaje aktualizacji w języku polskim...

2. Względem wersji oryginalnej system został wzbogacony o:
Standardowe elementy:
IE 8; WMP11; wszystkie FrameWorki, Silverlight, DirectX; Visual C++ Redistributable 2005-2010.
System posiada zintegrowane sterowniki do: SATA/RAID/AHCI, LAN, Wi-Fi, Audio, Video
Aplikacje zintegrowane :
HashChek, NetSpeedMonitor, Notepad2.

W TUNING są dodane ciche instalki najlepszych programów narzędziowych:
- WinXP Manager 8.0.1 i TuneUp 2010 - nowsze, nie znaczy lepsze..., teraz instalka sama dodaje się do zapory!
- 7zip 9.20, WinRar 4.20
- PDF-XChange Viewer 2.5.210
- Driver Magician 3.68

Oto jak się prezentuje w moim spolszczonym wydaniu:

Szklany interfejs przełączany zamiennie z klasycznym - jednym klikiem w menu start:

Efektowne zamykanie systemu z Menu Start - na dwa sposoby, zależnie od klawisza myszy:

INSTALACJA:
Nagraj obraz na nowej dobrej płytce DVD z minimalną prędkością lub nagraj na pendriva
(TYLKO programem spakowanym i dodanym do obrazu płyty razem z instrukcją!!! Tak przygotowany nośnik używa się jednokrotnie i do kolejnej instalacji trzeba go przygotować ponownie, ponadto jest sformatowany w NTFS - wysunąć z USB przez "bezpieczne usuwanie" lub po wyłączeniu komputera).
Instaluj tylko z poziomu BIOS-u, najlepiej na dysku C. Klucz jest zintegrowany i nie trzeba go aktywować. Instalacja zajmuje max 20 - 25 minut, jest nienadzorowana, a klucz jest korporacyjny - nie trzeba aktywować. Później jest około 25-minutowa nienadzorowana faza postinstalacyjna, system restartuje się dodatkowo 1 raz. NIE WOLNO w tym czasie nic uruchamiać - najlepiej odejdź na "bezpieczną" odległość od komputera  :). Nie martwić się, jak w paru momentach wyda się Wam, że coś się zawiesiło - nieee, wtedy kopiowane lub przetwarzane są pliki o znacznym rozmiarze.

Po instalacji KONIECZNIE należy przeprowadzić TUNING !!!
W laptopach może pojawić się problem z błędnie wyświetlanymi znakami z klawiatury
- wystarczy wtedy wcisnąć równocześnie klawisze FN razem z NumLock